R E B E L S

FORUM GILDII " REBELS "

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-03-25 16:57:26

Revenge

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-25
Posty: 7
Punktów :   

Mam uwagę/propozycję/pomysł...

Podzielcie sie pomyslami

Offline

 

#2 2009-03-26 22:25:52

Mikkyo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-25
Posty: 5
Punktów :   

Re: Mam uwagę/propozycję/pomysł...

Heh cytat z chatboxa "...forum bezplodne/bez obrazy/ " . I co dalej ? Gdzie Twoje pomysly? Przeciez nikt nie ma wylacznosci na forum i istnieje chyba z 3 dzien , wiec zrob cos zeby byo lepiej a nie piszesz nic nie wnoszace uwagi, gadac i krytykowac to kazdy umie a zeby d...e ruszyc to nie ma chetnych.

To jest miejsce na to zeby sie pochwalic pomyslami , wszystkie pomysly mile widziane.


Tak sobie wymyslilem ze mozna by zalozyc jakis temat historyczny i na biezaco spisywac tam wazniejsze daty i wydarzenia. Pamieta ktos dokladnie date powstania Rebels? Mozna zaczac od daty powstania , kto byl pomyslodawca nazwy i dlaczego pwstala rebels, dalej mozna umiescic liste z obecnym skaldem gildii i levelami potem jeszcze spisywac historie naszych ally / z kim i w jakim okresie / , historie wojenek i nasze osiagniecia na nich - rev zawsze zadanie by mial scr u tego goscia po wojnie zrobic . 
Jesli Rebels bedzie istnala juz pare miechow to fajnie bedzie czasem wrocic do odleglejszych czasow, powspominac i popatrzec na swoj level sprzed pol roku

Offline

 

#3 2009-03-27 14:02:01

Joamir

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Mam uwagę/propozycję/pomysł...

Mikkyo napisał:

Heh cytat z chatboxa "...forum bezplodne/bez obrazy/ " . I co dalej ? Gdzie Twoje pomysly? Przeciez nikt nie ma wylacznosci na forum i istnieje chyba z 3 dzien , wiec zrob cos zeby byo lepiej a nie piszesz nic nie wnoszace uwagi, gadac i krytykowac to kazdy umie a zeby d...e ruszyc to nie ma chetnych.

.... Zabralem sie za robienie forum jak sie wam bardziej spodoba mysle ze Revenge pozwoli na zmiane

To teraz jest jakies dziwne co prawda zostal zmieniony styl, ale i tak czegos mi tutaj brakuje, a cytat ktorego uzyles nie dotyczyl watkow... bo tak naprawde one same sie rozwina. Poprostu gdy wchodze na ta strone wydaje mi sie ona taka bez wyrazu.

Ostatnio edytowany przez Joamir (2009-03-27 14:02:43)

Offline

 

#4 2009-03-27 14:32:07

Mikkyo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-25
Posty: 5
Punktów :   

Re: Mam uwagę/propozycję/pomysł...

Ok zwracam honor. Co do forum to jesli masz ochote to pewnie ze rob nowe / ale lepiej najpierw skonsultuj sie z wodzem zebys przypadkiem tylko czasu bezsensu nie stracil / a jak chcesz mozesz dostac uprawnienia i pogrzebac przy tym forum skoro znasz sie na tym . 
A skorke mozesz sam sobie ustawic jest kilkadziesiat do wyboru.
Przyda nam sie w gildii nadworny informatyk a to forum robily zupelne nooby w tych sprawach czyli Rev i odrobinke ja wiec prosze o wyrozumialosc .

Offline

 

#5 2009-03-27 14:41:17

Joamir

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Mam uwagę/propozycję/pomysł...

Z Revengem juz sie konsultowalem. Szczeze mowiac nie jestem jakos mega zaawansowany w tych sprawach, ale lubie grzebac przy takich rzeczach ^^ sporo jest z tym zabawy. Jak skoncze mysle, ze wszyscy powinni byc zadowoleni, narazie sie zacialem mam problem z 1 rzecza, ale jak to przepchne to juz dalej z gorki pod koniec weekendu, albo nawet i wczesniej dam stronke do oceny

Offline

 

#6 2009-03-27 20:50:27

Talusia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Mam uwagę/propozycję/pomysł...

ja bym chciala zeby skorka forum byla jasniejsza ta jest smutna. az mnie nachodza emo mysli jak jestem na forum xD wiec postuluje o ladniejsze kolory ( ja wiem ze faceci nie maja do tego smykalki ale blagam )

Offline

 

#7 2009-03-27 21:30:34

Mikkyo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-25
Posty: 5
Punktów :   

Re: Mam uwagę/propozycję/pomysł...

a mi tamta sie nie podobala to zmienilem ale generalnie jak wejdziesz w "administracja " a potem dodatki i opcja "langueges & styles " to mozesz sobie indywidulanie ustawic skorke, ja u siebie na kompie pozostane przy tej a domyslna specjalnie dla Ciebie ustawie jaka wskazesz
Niestety nie pamietam jak tamta sie nazywala  

Eh sorry w profilu opcja "wyswietlanie " i tam sobie skorke zmieniasz . Kurde chcialem dobrze ta mi sie bardziej czytelne wydaje a skorek tam tyle ze nawet nie przejrzalem polowy a skoro u siebie moge ustawic jaka chce to domyslna jest mi calkowicie obojetna .

Offline

 

#8 2009-03-27 22:12:04

Joamir

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Mam uwagę/propozycję/pomysł...

Skonczylem http://www.rohanonline-rebels.yoyo.pl/ mozecie ocenic, skomentowac i wybrac z pomiedzy tych 2

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mojepiosenki.pun.pl www.vwloclawek.pun.pl www.nivisniepokonani.pun.pl www.utpbiotechnologia2010.pun.pl www.tm.pun.pl